вівторок, 9 вересня 2014 р.

Нехвороща літературна    Нехвороща здавна славиться не тільки руками працьовитими, але і своїми талантами. У селі жив ветеран війни, свого часу він займав посаду головного редактора районної газети «Прапор перемоги». Це – Іван Євменович Білокінь. Після війни довгий час (аж до виходу на пенсію)  займав посаду сільського голови. Та протягом усього свого життя він проніс любов до художнього слова, захоплювався поезією. Незадовго до своєї смерті він подарував нашій бібліотеці свою рукописну збірочку «На берегах Орелі».
   Далеко у Пенсильванії  живе нехворощанин  Павло Сліпченко, який потрапив туди після війни. Та сум за рідною землею він несе через усе своє життя.  Усю свою біль і тугу за Батьківщиною він виклав на сторінки  своїх творів, що зібрані у двотомнику «Біблія полтавчанина» та «Сонцеслава».
     У бібліотеці увазі читачів було представлено ці матеріали та було проведено літературну годину "Нехвороща літературна". А також були прочитані уривки із твору Павла Сліпченка "Циганка Мавра". Це переспів легенди, яка довгий час жила у Нехворощі та сусідніх селах.

Немає коментарів:

Дописати коментар